Temat: Macie jakieś ulubione miejsce z dobrymi pierogami w Warszawie?

Od dawna proszę żonę o pierogi Ruskie i nie mogę się doprosić. Wczoraj kupiłem sobie porcję w sklepie ale po pierwsze były okropnie doprawione, chyba dodali maggi, a po drugie ciasto było takie grube, że smakowało jak jakaś guma. Tęsknię za dobrymi pierogami sad.

2

Odp: Macie jakieś ulubione miejsce z dobrymi pierogami w Warszawie?

W pełni cię rozumiem stary, moja dziewczyna twierdzi, że nie będzie się uczyć kleić pierogów, bo potem karzę jej je stale robić. Mówi że jest mnustwo takich niedrogich restauracji w których daja przyzwoite pierogi.

3

A dlaczego to my tylko mamy się uczyć lepić pierogi? Chcecie jeść, to książki kucharskie w łapki i do roboty! Podobno najlepszymi kucharzami są faceci.

4

No i to ostatnie to jest prawda, ale mi falbanka na pierogu nie wychodzi smile. Śmiech śmiechem, ale może jest ktoś, kto na prawdę zna dobrą pierogarnie?

5

Ja chyba znam takie miejsce i mogę wam je polecić. Jeśli chcecie zjeść dobre pierogi w Warszawie to wybierzcie się na Kaszubską. Co prawda w nazwie są naleśniki, ale pierogi też są extra. Radzę spróbować, żałować na pewno nie będziesz miał powodu.

6

Jeśli mówisz o tej: https://www.nalesnikarnia1.pl to fatkycznie warto ją odwiedzić. Mnóstwo ludzi chodzi tam właśnie na pierogi. Można dostać chyba z pięć rodzai, ale ruskie też na mur są. To są bardzo dobre pierogi w Warszawie, jeśli nie najlepsze.