Temat: Polećcie jakieś dobre sklepy motocyklowe online

Cześć. Chciałbym niedługo kupić swój pierwszy motocykl, ale najpierw potrzebowałbym też innego sprzętu. W związku z tym, czy możecie mi polecić jakiś godny zaufania sklep, w którym kupię niezbędny sprzęt?

2

Odp: Polećcie jakieś dobre sklepy motocyklowe online

A z jakiego miasta jesteś? Bo w większych miejscowościach masz dużo takich miejsc, gdzie kupisz kaski, rękawice i wszystko inne.

3

Po, co będzie gdzieś jeździł? Najlepsze sklepy motocyklowe są online. Nigdzie nie musisz szukać, bo wszystko masz w jednym miejscu. Ja zazwyczaj kupuję tutaj: http://www.motocyklowysklep24.pl i do tej pory ani razu się nie zawiodłem. Naprawdę mają ogromny wybór wszystkiego, co możesz potrzebować.

4

Kupowałeś już coś kiedyś od nich?

5

Ja zamawiałem stamtąd kask jakieś pół roku temu i jest super. Porządny i dobry jakościowo. Dla mnie sklepy motocyklowe muszą mieć duży wybór i gwarantować sprzęt od różnych producentów. Fajnie też, jak właściciele sami jeżdżą, bo mogą wtedy doradzić i są bardziej wiarygodni.

6

Ja regularnie kupuję tylko stamtąd. Ostatnio wymieniałem akumulator w motocyklu i też kupiłem w tym sklepie. Dla mnie to wygodne, a poza tym maja wszystko dokładnie opisane, więc nawet jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodą z motocyklami, to nie będzie miał problemu.

7

Dzięki za podesłanie sklepu! Coś wybiorę dla siebie.