Temat: Gdzie kupię dobrej jakości pieczątki w Poznaniu na Jeżycach?

Zalezy mi na tym, aby dorwac pieczątki które wyglądają niesamowicie : ) zmieniłem troche już strone no i powoli ogarniam się z odświeżeniem asortymentu no i tgo jak ma ostatecznie działać firma. Czy wiecie gdzie kupię dobrej jakości pieczątki w Poznaniu na Jeżycach?

2

Odp: Gdzie kupię dobrej jakości pieczątki w Poznaniu na Jeżycach?

Wizytówki i pieczątki powinny być jak najbardziej profesjonalne…

3

Na pewno wizytówki mają wyglądać dobrze smile najlepiej orginalnie smile lubię kiedy papier jest taki gładki no i nic nie osypuje się z wizytówek.

4

Jak źle wydrukowane są to będzie się sypało jak łupież z głowy tongue heh

5

na wizytówkach nie powinno być brokatu chyba ze jesteśmy agencją kreatywną to wtedy jest to dozwolone wg mnie. Bo jak ktos chce być postrzegany jako firma profesjonalna w pełni to wizytówki musza być po prostu proste i nic wiecej. Mało tekstu, tylko kontakty.

6

No i koniecznie aktualne dane firmy wiec ja potrzebuje uaktualnic móje wizytówki smile teraz sa takie morskie ale myslalem żeby miały jakis jasniejszy niebieski ostatecznie. Ale projekt komus zlece za kilka dni.

7

Co do firmy robiącej pieczątki Poznań Jeżyce to dobre miejsce na zamawianie takich rzeczy. Mi się zdarzyło korzystać z takiej firmy http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/pieczatki/ to jest link gdzie masz opisane jakie mają oprawy no i też jest cennik usług więc możesz sobie po prostu zapoznac się z nim. No i masz na wstepie info o kosztach.

8

Najwazniejsze to nie przepłacić :Phehe

9

Popularne oprawy pieczątki to WAGRAF, COLOP…. No i TRODAT. A ty co wybrałeś? Czy nie wybrałeś?

10

Ja mam standardowe do tej pory Trodaty no i dosłownie 3 linijki tekstu mi potrzeba tongue ale jednak potrzeba nowych tongue hehe

11

Trodat sa spoko. Trzeba tylko pamiętać o tym żeby w biurze był tez aktualny tusz do pieczatek a nie jakis wyschnięty a Tablitek ma tez inne usługi dla firm można na stronie poczytac jak ksero np.

12

Aktualny tusz? hehe co ty za polski masz? tongue

13

Mniejsza o to tongue Po prostu oprawy są rózne no i kwestia tez tego ile kasy chcesz wydac. Bo nie oszukujmy się ale ceny pieczątek są rózne bo sa rozni producenci opraw.

14

Pieczątki maja działać i to bez zarzutu to najważniejsze tongue