Temat: Czy puchowa kołdra 155x200 będzie wygodna do spania nawet latem?

Takie pytanko do osób które mają kołdry 155x200 czy wygodnie się pod nią śpi latem, czy może kupić trochę węższą żeby się nie zawijała i nie było w niej za gorąco. Zapraszam do pisania :]

2

Odp: Czy puchowa kołdra 155x200 będzie wygodna do spania nawet latem?

Trochę nie rozumiem bo skoro chcesz kupić puchową kołdrę to ze względu na właściwości gęsiego puchu, bo chyba o takim mowa, nigdy nie będzie ci za gorąco. Jest on przewiewny i zapobiega przegrzeniu skóry a do tego elastyczny, wiec kołdra nie zmienia kształtu i się nie zawija w taki sposób jak syntetyczne. Zrobisz dobry zakup bo nie znam osoby która powiedziałaby że pod kołdrą z puchu śpi jej się źle. Pozdrowionka.

3

Okej, dziękuję za odpowiedź. Gdzie w takim razie polecasz kupić? Proszę o jakiś sklep online.

4

Wiesz co mam dwie kołdry 155x200, jedną do mojego łóżka drugą dla ewentualnych gości, a zdecydowałem się na taki zakup bo znalazłem tani sklep - https://poscielrodzinie.pl/pl/c/Koldry-155x200/61. Za nieduże pieniadze można tu kupić bardzo dobrej jakości kołdry i poduszki, które naprawdę dają olbrzymi komfort spania. Zwykle strasznie się w nocy wiercę po nie lubię kiedy jest mi za gorąco, ale od kiedy mam porządne przykrycie to jest zupełnie inaczej.

5

Super, fajnie że odpisałeś. Ceny atrakcyjne, fajnie że oferują sprzedaż wysyłkową bo na tym mi bardzo zależy. Zastanawia mnie tylko czy coś nie za tanio, bo jak pare dni temu widziałam pościel z gęsiego puchu w sklepie w galerii to trzeba było wydać 2 jak nie 3 razy wiecej.

6

Sama sobie odpowiedziałaś tongue. Jest róznica miedzy sklepem internetowym a sklepem w galerii. Od pewnego czasu większość rzeczy staram się zamawiac przez interent bo oprócz niższej ceny mam lepsze warunki no i nie muszę nigdzie wychodzić, szukać, biegać. Zamawiam do domu i mam smile. Sam widziałem jak cenią sobie naturalne kołdry s stacjonarnych sklepach dlatego kilka dni szukałem tego sklepu no i się udało bo jak widać można sporo zaoszczedzic.