1

Temat: Gdzie kupię dobrego laptopa?

Cześć. Potrzebuję Waszej pomocy! Najlepiej męskiej rady, bo chodzi o komputery. Mój odmówił mi ostatnio posłuszeństwa. Muszę pisać pracę licencjacką i nie mam na czym! Zależy mi teraz, żeby szybo coś kupić, cokolwiek. Oczywiście ważne są dla mnie wszystkie aspekty techniczne i w tym przypadku cena nie gra roli, bo mam odłożone pieniądze. Tylko proszę o konkretne wskazówki, co kupić, bo jestem załamana.

2

Odp: Gdzie kupię dobrego laptopa?

Ze spokojem smile. To tylko sprzęt, więc popsuć się może w każdej sytuacji. Ja mam laptop Dell XPS 13 i sprawdź go sobie w tym sklepie internetowym: https://mct-sklep.pl/xps-13-c4631, bo naprawdę warto zainwestować. Szybko dostarczą Ci komputer do domu i już za kilka dni będziesz mogła pisać swoją pracę.

3

Ja Ci powiem szczerze, że nie jestem przekonany do tego modelu. Dużo bardziej wolę Komputery Fujitsu Celsius H760, bo jak dla mnie są wydajniejsze, no i mają chyba lepsze karty graficzne. Znalazłem takie też w tym sklepie, co kolega. Podsyłam link: mct-sklep.pl/celsius-c4654, bo może Ci się spodobają.

4

Przecież koleżanka pisała, że nie zna się na komputerach…Chyba najlepiej, jeśli podeślecie jej po prostu wybrany model, który ma kupić i tyle.

5

No, ale przecież nie powiedzą jej w ciemno co ma kupić.. To chyba oczywiste.

6

Tak na dobrą sprawę to każdy ma inne wymagania i komputer będzie służył mu do innych celów. Dla mnie najlepszy zawsze będzie Apple MacBook Pro i pewnie nigdy nie zdecyduje się na inny komputer. Jest elegancki i funkcjonalny. Służy mi w biurze i w domu. Spójrz: mct-sklep.pl/macbook-pro-c4636 i są tu serie dwóch  laptopów Apple o różnych przekątnych ekranów.

7

Dzięki wielkie, ale nadal nie wiem, którego wybrać. Co prawda już jakiś czas zastanawiałam się właśnie nad MacBookiem i wydaje mi się, że na niego padnie decyzja.

8

Moim zdaniem to dobry wybór! Ten komputer naprawdę Ci długo posłuży i nie będziesz narzekać.