1

Temat: Regeneracja belki Citroena Berlingo w Warszawie - szukam serwisu.

Błagam pomóżcie! Wczoraj byłem na kontroli pojazdu i okazało się, że belka nadaje się do regeneracji. Problem w tym, że nie mogę znaleźć w okolicy żadnej firmy, która podejmie się naprawy. Mieszkam około 100 km od Poznania, więc zadowolę się nawet serwisem z tego miasta.

2

Odp: Regeneracja belki Citroena Berlingo w Warszawie - szukam serwisu.

Znam ten problem, też musiałem przez to przejść, a najgorsze są te wszystkie stukoty, tarcia, które wprowadzają niepokój i masz wrażenie, że auto zaraz się rozpadnie. Masz też problem z prowadzeniem? Auto jest niestabilne?

3

Całe szczęście aż tak źle jeszcze nie jest, dlatego pewnie wystarczy regeneracja, a nie wymiana. Kto pomógł Ci z wymianą? Skoro masz już to za sobą to może kogoś polecisz:)

4

To faktycznie jeszcze nie jest tak źle. W moim przypadku auto ledwo trzymało się już drogi, było słychać tarcie o nadkola, a amortyzacja w ogóle poszła w zapomnienie, na każdej dziurze auto umierało. Mogę Ci powiedzieć, że w Poznaniu jest świetny serwis aut, który zajmuje się właśnie wymianą tylnich belek we francuskich samochodach. Jednak jeżeli chodzi o regenerację belki Citroena Berlingo Warszawski oddział byłby najlepszy. Sprawdź co piszą na stronie http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-warszawa/ , dowiesz się co nie co o cenach, objawach uszkodzeń belki oraz ogólnie o filozofii firmy.

5

Dzięki za pomoc, spróbuję najpierw w Poznaniu, a jak się nie uda to zrobię tak jak mówisz i pojadę do warszawskiego oddziału. Mnie się jednak wydaje, że bez problemu sprowadzą części do Poznania jeśli zajdzie taka potrzeba.