Temat: Internet, a wybór autokomisu.

Zwracacie uwagę na strony internetowe, kiedy wybieracie skup? Ja zawsze i zastanawiam się czy dobrze robię. Bo z jednej strony wydaje mi się, że zadbana strona świadczy o profesjonalizmie, a z drugiej trochę obawiam się nadmiernego marketingu.;)

2

Odp: Internet, a wybór autokomisu.

Ja też zwracam uwagę. To chyba nic dziwnego. Jesteśmy wzrokowcami i Internet to takie pierwsze źródło informacji.;) na przykład ten skup superautomarket.pl ma bardzo ładną stronę i świadczy też porady, więc przy okazji można dowiedzieć się czegoś ciekawego… A marketing to marketing, każdy go chyba stosuje…;)

3

Zwracam, bo na przykład ten superautomarket.pl ma opcję wyceny auta online, a mi się bardzo podoba ta opcja. Można oszczędzić czas i zamiast jeździć po mieście po prostu w wolnej chwili przesłać im formularz.

4

o właśnie, kontakt internetowy bardzo wskazany.;) lubię też jak szybko odpisują na mejle i mają dobrze napisany adres. Jak jest mapka to łatwiej trafić. Co do marketingu to nie uciekniesz od niego, ale im bardziej właściciel dba o firmę, tym bardziej dba o klienta.