Temat: Gdzie profesjonalnie prowadzą sprzedaż szamb?

Czy jesteście w stanie polecić jakąś firmę, która zajmuje się sprzedażą, a może nawet i produkcją szamb. Miałem do czynienia z kilkoma, ale to tylko pośrednicy, którzy nawet za bardzo nie wiedzą co mają w swojej ofercie. Coś tam niby wiedzą, ale jak o jakieś szczegóły chodzi to już odpowiedzi nie potrafią udzielić. Ja potrzebuje konkretu i towaru z najwyższej półki.

2

Odp: Gdzie profesjonalnie prowadzą sprzedaż szamb?

Wiem o czym mówisz. Sam jestem handlowcem i wiem, jak powinna wyglądać rozmowa na poziomie sprzedawca klient. Każde zawahanie działa na niekorzysc sprzedającego. Ale mam prawdziwą perełkę jeśli chodzi o handel dobrym towarem i to właśnie w dziedzinie, której szukasz. Skontaktuj się z firmą fabeton.pl i będziesz wiedział o czym mówię.

3

Coś o nich słyszałem, ale jeszcze nie miałem okazji sprawdzić co tak naprawdę oferują. Może jest ktoś kto już miał towar z ich produkcji. Chętni poczytam jakieś opinie na ten temat.

4

No są warci...Tak jak robią szamba z mieszanki betonowej to nikt takich nie robi...

5

Bo mają najlepsze półprodukty do ich produkcji, nie jakieś tam towary niewiadomego pochodzenia i o to chodzi. Jak masz dobry produkt, to handlowiec ma ułatiwone zadanie z jego sprzedażą.

6

Też polecam Fabeton Siemianowice Śląskie bardzo często obsługują, bo mają tutaj bardzo dużo pozytywnych opinii.

7

Ja mieszkam w Bytomiu i szambo wykonane z betonu kupiłam po prostu bardzo tanio. To był główny powód tego, że się na nie zdecydowałam. Mają idealne ceny dla każdego.

8

Jako właściciel firmy, która ostatnio montowała szambo cementowe polecam ich usługi.

9

I ja również...