Temat: Co ciekawego kupiliście ostatnio w sklepie z produktami marki Adidas?

Hej. Od niedawna interesuję się sportem i w związku z tym zaczęłam zmieniać swój styl ubierania się. Interesują mnie markowe sportowe buty, ubrania i dodatki, ale na razie jeszcze mam ich niewiele wink Może podpowiecie mi co warto kupić w sklepie z rzeczami Adidasa?

2

Odp: Co ciekawego kupiliście ostatnio w sklepie z produktami marki Adidas?

To zależy czego potrzebujesz. Czy szukasz rzeczy typowo pod kątem treningów czy czegoś bardziej uniwersalnego?

3

Raczej czegoś w miarę uniwersalnego, co przyda się i na trening, np biegowy i będzie dobre do chodzenia na co dzień.

4

Aha. Ja ostatnio w sklepie online z produktami marki Adidas kupiłam sobie czarno-szary dres w paski i praktyczny czarny plecak. Rzeczy te są odpowiednie na treningi, ale świetnie sprawdzają się też np. podczas zakupów. Jeśli preferujesz żywsza kolorystykę, w dobrym sklepie Adidasa znajdziesz takie produkty również w kolorze zielonym czy niebieskim.

5

A ja zakupiłam sobie dwie pary butów Adidas. Jedne to klasyczne białe sneakersy w miejskim stylu, z trzema charakterystycznymi, ciemnymi paskami po bokach, a drugie to lekkie adidasy do biegania, w których bardzo dobrze biega mi się po mieście.

6

Ja chciałem kupic synowi halówki piłkarskie Adidasa, ale ostatecznie zdecydowalem się na Nike Mercurial Superfly opinie moich kolegów mnie do nich przekonały, no i co najważniejsze syn jest zadowolony z zakupu. Opis tych halówek jest na stronie https://ctxsport.com/produkt/buty-mercu … ex-iii-ic/. Generalnie polecam buty sportowe Nike.