Temat: Jakie lustro wybrać?

Siemka! Przeprowadziłam się do nowej kawalerki. Już wszystko urządziłam, ale jakoś brakuje mi jakiś ozdób na ścianach. Są puste. Zastanawiam się czy lustra ozdobne to może być fajne rozwiązanie na dekorację. Na dodatek rozważam jeszcze nad kupnem jakiś obrazków. Doradźcie mi czym można ozdobić ściany w chacie?

2

Odp: Jakie lustro wybrać?

Lustra? A może mądrzej graficzkę wziąć? Przecież taka masa tych antyram w kastoramie i w ogóle… Taniej powinno wyjść, bo tam zwyczajnie gotowce się za pleksę wrzuca i tyle. Nooo… pomyślcie… Ja się przyzwyczaiłem w domu taniej remontować.

3

Moim skromnym zdaniem powstało dużo ciekawych sposobów na udekorowanie ścian w chałupie. Wiem to z własnego doświadczenia. Od bardzo dawna interesuję się architekturą wnętrz. Wydaje mi się, że ładnie udekorowany dom będzie przyciągał ludzi. W ostatnim czasie bardzo chciałam wziąć sobie ładne lustro do pokoju sypialnianego. Nigdzie nic nie mogłam odnaleźć. Aż któregoś razu trafiłam na pewną witrynę sieciową, która była własnością przedsiębiorstwa Evolution Home. Przyznam szczerze, że byłam pod dużym ich dużej oferty, a szczególnie korzystnych cen. Aczkolwiek najbardziej ucieszyło mnie to, że tam znalazłam stylowe lustro jak z bajki. Od razu zamówiłam. W przeciągu jednego dnia pojawiło się u mnie. Wspaniale dekoruje ścianę. Polecam gorąco ten sklep internetowy!

4

Sprezentowałem małżonce na imieniny 2 lustra w ramie Calisto. 1 dała do sypialni, następne pojechało do łazienki i od tego czasu na okrągło mam na kwadracie ”modelkę na wybiegu”. Lustereczka ok, pod warunkiem, że bierzecie pod uwagę także takie zagrożenie :-P

5

Przecież to wiadomo, że można odnaleźć wiele ciekawych rozwiązań na udekorowanie ścian w chacie. Ja jak bardzo chciałam mieć coś nieziemskiego u siebie, to pomyślałam, że obrazy przestrzenne to będzie ekstra rozwiązanie. Błyskawicznie rozwiązałam swój problem. Dlatego nie rozumiem tej gadki. Spadam na inne forum internetowe.

6

Wielokrotnie zaglądam na forum internetowe i jestem zawsze bardzo zadowolony z omawianych tutaj tematów. Przyznam się, że coraz częściej rozważam o udekorowaniu swoich ścian w domu. Nawet w piątek odnalazłem fajną stronę WWW, na której oferują najróżniejsze ozdoby. Chyba kupię, ale jeszcze to przemyślę.