Temat: Mały sklep zoologiczny z Lublina i brak wejść na stronę internetową. Co robić?

Zamówiłem nową stronę internetową, podlinkowałem jej adres na profilu fb a ruch i tak znikomy. Co mogę więcej zrobić aby moja strona stała się bardziej widoczna w internecie? Proszę o jakieś rady bo powoli brakuje mi sił hmm

2

Odp: Mały sklep zoologiczny z Lublina i brak wejść na stronę internetową. Co robić?

A jak z oglądalnością profilu? Może masz wszystko co potrzebne właśnie tam i ludzie nie przechodzą dalej na zewnętrzną stronę? Jedyne co przychodzi mi do głowy to pozycjonowanie. Chyba najbardziej sprawdzony sposób na polepszenie widoczności w sieci wink

3

Odp: Mały sklep zoologiczny z Lublina i brak wejść na stronę internetową. Co robić?

Na czym to pozycjonowanie polega? Jestem raczej zielona w temacie internetu. Żeby zrobić takie pozycjonowanie to duży zapas gotówki trzeba mieć? Kto robi coś takiego?

4

Najprościej mówiąc to taki zabieg żeby po wpisaniu pewnej frazy w wyszukiwarce twoja strona była jak najwyżej wink O pieniądze się nie martw, w pozycjonowanie można naprawdę inwestować i inwestować tongue Jedyna firma jaką znam to Grupa Tense, zrobią dobre pozycjonowanie i zmieszczą się w takim budżecie na jaki cię stać smile Szybko i solidnie!

5

Pozycjonowanie jak i adwords mogą być studnią bez dna, zawsze możesz działań na większą ilość fraz, celować w top1 itp. Niestety nie każdy ma małą fortunę żeby na to wydać tongue Całe szczęście firmy tak dostosowują plan żeby osiągnąć max rezultatów nawet przy niskim nakładzie wink

6

No koledzy wyżej mają rację chociaż ten rodzaj sklepu raczej mocno nie uderza w internet. Sprawdź https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/lublin/. To firma która była poruszana już w tym temacie wink No i nie ma się co dziwić, setki zadowolonych klientów i tysiące pozycjonowanych stron smile

7

Dobra, spróbuję. Taki biznes nie przynosi nie wiadomo jakich dochodów, nikt już nie kupuje chomików tongue