1

Temat: Jakie ubranka dla dzieci są ładne i świetnej jakości?

Co do bezpieczeństwa to chyba nie trzeba o tym wspominać bo innych zakładam że nie dopuszczają na rynek smile

2

Odp: Jakie ubranka dla dzieci są ładne i świetnej jakości?

Hah, no nie wiem, nie byłabym taką optymistką smile dlatego sama staram się kupować markowe rzeczy dla mojego dziecka w dobrych sklepach a nie gdzieś w przypadkowych miejscach, na przykład na bazarku

3

No to co polecasz? Nie mam w tym za bardzo doświadczenia więc chętnie przyjmę jakieś sugestie

4

Fajne ubranka mają tutaj https://wyprawkowy.pl/makoma-489, w sumie kwestia gustu, ale sądzę że obiektywnie powinny się spodobać. Jeszcze wazniejsza jest wysoka jakość – świetne gatunkowo tkaniny, oczywiście bezpieczne dla dzieci, nie mają żadnych sztucznych barwników czy innych szkodliwych elementów więc można je kupować w ciemno. Ja w tym sklepie dużo kupowałam

5

Ładnie wyglądają, faktycznie, ale masz rację że jakość jest ważniejsza. Trwałość też bo jednak ciągle się je pierze, zwłaszcza śpiochy czy kaftaniki

6

No tu myslę że będziesz zadowolony zdecydowanie. Dobre marki dbają o swój wizerunek smile i ta zdecydowanie też