Temat: Jaki wibrator wielofunkcyjny dobry dla kobiety?

Cześć, rozglądam się za jakąś fajną opcją wibratora dla mojej Pani. Dziewczyna jest dość wymagająca więc raczej szukam czegoś z wyższej półki co da fajne doznania i jakoś rozgrzeje atmosferę. Co radzicie?

2

Odp: Jaki wibrator wielofunkcyjny dobry dla kobiety?

Warto żebyś poszukał sobie czegoś na Intymnosc.pl, to bardzo fajny sklep z gadżetami do sypialni. Mamy od nich z mężem parę rzeczy i jakość jest super.

3

Chyba mniej więcej wiem o co Koledze chodzi. Z wibratorów to ostatnio na topie są takie modele -  https://intymnosc.pl/pl/169-wibratory-w … ne-hi-tech. Według mnie taki wibrator wielofunkcyjny to spoko opcja. Można regulować intensywność wibracji a konstrukcja fajnie oddziałuje na punkt G. Laska będzie zadowolona bankowo i na pewno w jakiś fajny sposób się odwdzięczy za taki prezencik wink

4

Mam wibrator z tego sklepu – dla mnie rewelacja i naprawdę jak chłopaka nie ma to nocami ratuje mi ten sztuczny przyjaciel życie big_smile I baterie na długo starczają.

5

Jakość wibratorów jest bardzo odmienna – zdecydowanie lepiej kupić z takiego solidnego sklepu aniżeli gdzieś tam chińską taniznę zamawiać.