Temat: Kominki wolnostojące obrotowe – co myślicie?

Jak w temacie. Posiadacie? Jakie są wasze doświadczenia? Polecilibyście coś takiego? Żaden z moich znajomych takiego kominka nie posiada. Nie miałem więc nigdy możliwości by zobaczyć jak się prezentują i działają. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie porady, oponie, spostrzeżenia i tak dalej.

2

Odp: Kominki wolnostojące obrotowe – co myślicie?

Też się obecnie nad takim zastanawiam, więc też jestem szalenie ciekawa waszych odpowiedzi i opinii.

3

Mój mąż jakiś czas temu kupił taki kominek. Na początku byłam przeciwna bo marzył mi się taki normalny wbudowany w ścianę wink ale teraz w sumie się cieszę. Szczególnie że nasz kominek ma taką fajną opcję, że podgrzewa postawiony na nim napój, więc jak przy nim siedzę to cały czas moja herbata jest gorąca wink Pewnie nie jest to główna cecha kominka jakiej się szuka wybierając kominek, ale nawet nie zdajecie sobie sprawy jak to później ułatwia życie i zadowolenie z kominka hehe

4

Wydaje mi się, że takie kominki wolnostojące obrotowe w Polsce są jeszcze stosunkowo nieznane, a szkoda. Generalnie na stronach sklepów, które mają takie kominki w ofercie są całkiem fajne i zwięzłe wyjaśnienia czym się one charakteryzują. Zajrzyj na przykład tutaj: https://kozakominek.pl/oferta/kominki-obrotowe/ . Swoją drogą ja na tej stronie kupiłem swój kominek. Generalnie jestem bardzo zadowolony, bo dzięki temu że mogę go obracać, zarówno salon i jak jadalnia mogą z niego korzystać, w zależności gdzie akurat jestem ja lub moi goście. A to na pewno robi wrażenie. No i jest praktyczne.

5

Wiele już zostało powiedziane, no ale dodam coś od siebie smile Generalnie takie kominki są polecane jak masz tak umeblowane lub rozmieszczone pomieszczenia, że jeden kominek to może być za mało. Wtedy, jeśli zdecydujesz się na kominek obrotowy, to możesz korzystać z niego z różnych miejsc w pokoju, dzięki temu, że się obraca.

6

Ja u siebie mam takie duży salon składający się właściwie z dwóch połączonych z sobą pomieszczeń. I zamiast stawiać dwa oddzielne kominki, pomiędzy nimi postawiliśmy taki kominek obrotowy i możemy go używać w zależności od tego, gdzie akurat siedzimy. Mam nadzieję, że to trochę wyjaśnia smile