1

Temat: Gdzie dostanę okno uchylno obrotowe Fakro

Doradzi mi ktoś gdzie w dobrej cenie mogłabym dostać okno uchylno obrotowe Fakro? Zależy mi koniecznie na tym producencie bo cały dół domu mam w tych oknach i jestem mega zadowolona. Liczę na pomoc i pozdrawiam.

2

Odp: Gdzie dostanę okno uchylno obrotowe Fakro

Jeśli chodzi o okna uchylno obrotowe Fakro to bardzo dobry wybór bo są to jedne z najlepszych okien dostepnych na rynku. Taki typ mam na korytarzu i w łazience i nie mogę powiedzieć złego słowa. Chodzą lekko, są bardzo szczelne a jak otworzysz oścież to w kilka minut masz przewietrzoną całą górę. Zamawiałem z tego sklepu - https://megablach.pl/okna-uchylno-obrot … 84_93.html. Głównie ze wzgledu na ceny bo taniej nigdzie nie znalazłem ale też sporo osób polecało, pzdr.

3

Wydaje mi się że okno uchylne byłoby lepsze bo mniej zawadza kiedy jest otwarte. Dodatkowo uchylne nie zasłania widoku na zewnatrz jak sie je otworzy.

4

Wszystko super, ale uchylno obrotowe łaczy zalety jednego i drugiego. Mozna wiec bez problemu tylko uchylić i obserwować sobie widoki albo obrócić smile

5

A to sory. Jak się budowałam to nie było takich wynalazków smile. Pytanie czy mechanizm jest na tyle solidny żeby nie zepsuć się po 100 czy 200 otwarciach?

6

Z doświadczenia wiem że ten mechanizm jest prostszy i działa sprawniej niż zwykły uchylny. Jak bedziesz wymieniać to polecam się na taką opcję zdecydować.