Temat: Potrzebuję opinii o Pheromone Essence – ktoś korzystał?

Możecie sobie myśleć, co chcecie. Nie jest to akt desperacji, tylko po prostu… chęć po prostu zwrócenia na siebie uwagi większej ilości kobiet wink Te panie, które interesują się mną, powiedzmy, że nie do końca mi odpowiadają, mi jednak zależy na tym, by zwracały na mnie uwagę kobiety, które również i mi się podobają.

2

Odp: Potrzebuję opinii o Pheromone Essence – ktoś korzystał?

O rany… gościu, to nie wiem… idź na siłkę, zrób trochę mięśni, albo nie wiem… znajdź sobie interesujące hobby. Wtedy zwróci na Ciebie uwagę większa liczba kobiet, bo będziesz miał coś do przekazania, a nie… feromony…

3

Skąd wiesz, że gość nie wyglada dobrze i nie ma jakiegoś hobby? Może chłopak po prostu ma braki w poczuciu własnej pewności? Feromony trochę to podciągną. Co do specyfiku, to nie próbowałem, ale słyszałem od znajomego, że podobno daje dobre rezultaty.

4

Owszem, ja korzystaem z Pheromone Essence. Powiem Ci szczerze, że efekty są naprawdę świetne. PRzede wszystkim ja się poczułem dużo pewniej siebie, choć nie należę do jakichś zahukanych ludzi. Dużo łatwiej dzięki nim rozmawia się z kobietami, nawet takimi, które wydają się ponad ligę. Zresztą, opinie o Pheromone Essence możesz sobie poczytać pod tym adresem: http://feromony-rank.pl/produkty/pheromone-essence/. Ja w sumie dzięki nim się na te feromony skusiłem.

5

Brzmi ciekawie, a jak z wydajnością?

6

Wiesz co, według tego, co tam jest napisane, to flakonik starcza na około 3 miesiące. Oczywiście wszystko zależy od tego, jak często używasz. Ja miałem nieco dłużej, używałem najczęściej na jakieś wyjścia, albo jak w pracy był jakiś ważniejszy dzień. Można oczywiście stosować na co dzień, żeby i w miejscu pracy czuć się pewniej, ale używanie nawet co jakiś czas jest tak silnym impulsem dla człowieka, że gdzieś tam ta pewność i tak mu zostaje.

7

Widzę, że w ogóle on jest drugi na tejs tronie. To rozumiem jest jakiś ranking?

8

Tak, tutaj masz rozpisane najlepsze według klientów feromony.

9

Mnie to nawet nie dziwi, że tak wysoko są. Jak mówiłem, mój znajomy korzysta, czy korzystał z nich i sobie chwali. Zresztą, co i rusz go widzę z inną kobietą, więc coś musi być na rzeczy.