Temat: Preparaty wspomagające odchudzanie – po jakie sięgać, a po jakie nie?

Hej, czy macie wiedze może na temat tego, po jakie preparaty wspomagające odchudzanie warto sięgać, a po jakie nie?

2

Odp: Preparaty wspomagające odchudzanie – po jakie sięgać, a po jakie nie?

Ja wiem tylko tyle, że na pewno lepiej wybierac te, które maja dużo naturalnych ziół, a na pewno unikac takich, które zawierają takie niebezpieczne związki jak np. amfetamina. Bo i z takimi się już spotkałam. Na szczęście kolezanka, która studiuje farmacje jak tylko jej powiedziałam, ze się nad czyms takim zastanawiam, bo chciałam osiagnac szybki efekt, to mi od razu postukala do glowy, ze zrobie sobie tylko krzywdę w ten sposób.

3

No i ma rację. Zresztą poczytaj sobie to: http://tabletki-odchudzanie.net.pl/prep … -dzialaja/. Masz w bardzo zrozumiały sposób opisane, czy preparaty wspomagające odchudzanie rzeczywiście przynoszą efekt. I tu tez jednak wspominają o tym, że najlepszy rezultat osiąga się jednak w polaczeniu z dieta i ćwiczeniami. Choć byśmy nie wiem jak chciały oszukać matke nature, to się nie wink ale dzięki tym srodkom można mniej odczuwać głód, czy spalać tkanke tłuszczową. I o to przeciez wlasnie chodzi no nie? smile

4

No raczej smile a ja zapytam tak z ciekawości – ten link to pochodzi z jakiegoś portalu poswieconego odchudzaniu?

5

Chyba, tak, zaraz spojrze... Jak wpisuje tabletki-odchudzanie.net.pl to rzeczywiście wyskakują mi też inne poradnikowe teksty i ranking tabletek, które warto sobie zamówić.

6

o to cos dla mnie – zamiast szukania w ciemno wink

7

no dokładnie. Ja sobie chyba tez przejrze co tam proponują. Bo zdaje się, ze tez te liste rekomendują lekarze-dietetycy.