Temat: Ból podczas oddawania moczu – skąd te dolegliwości?

Witajcie, mam taki problem, o który piszę w tytule. Od kilku dni mam problem z oddawaniem moczu, odczuwam ból, boli mnie również dolna część brzucha. Jak myślicie co to może być?

2

Odp: Ból podczas oddawania moczu – skąd te dolegliwości?

Radziłbym Ci udać się do urologa zamiast pisać o tym na forum. Ciężko coś powiedzieć nie będąc specjalistą i bez obejrzenia cię. To mogą być jakieś problemy z pęcherzem, ale tak jak mówię, najlepiej udać się do specjalisty. Umów się może do Macromedica tam mają dobrego urologa. Znam kilku facetów, których postawił na nogi.

3

Dzień dobry, kolega ma rację, nie można bagatelizować takich objawów. To owszem może być jakieś lekkie zapalenie pęcherza, ale również problem prostatą, a to już nie są przelewki. Zajrzyj sobie na tę stronę http://macromedica.pl/urolog-warszawa/ i zobacz, co tam piszą o wizycie u urologa.

4

Dziękuję wam za namiar na przychodnię, już się zapisałem na wizytę, pozostaje czekać kilka dni na termin.

5

Wiesz, ale jakby objawy się zwiększały, to nie czekaj tylko od razu na SOR jedź, powinni przyjąć Cię bez problemów.