Temat: Potrzebne inspiracje aranżacji wnętrz

Właśnie kupiłam mieszkanie i szukam inspiracji jak je urządzić. Jak ktoś z was robił ostatnio remont to miło mi będzie zobaczyć jak to wyszło wink Może akurat zaczerpnę trochę świeżego spojrzenia smile

2

Odp: Potrzebne inspiracje aranżacji wnętrz

Jak podasz mi swój adres mailowy to wyślę zdjęcia bo niestety nie uda mi się wgrać tutaj na forum wink

3

Jak szukasz jakiś ciekawych inspiracji to mam dla ciebie fajną stronę z pomysłami. Wejdź na https://tapetuj.pl/blog/category/aranzacje-wnetrza/ i tam popatrz wink Jest dużo ciekawych aranżacji z wykorzystaniem tapet dostępnych na stronie. W tej sypialni z głównej jestem zakochana tongue

4

Akurat wrzucałem ostatnio zdjęcia dla znajomego to mogę ci podesłać link. Co prawda jest tam tylko kuchnia ale skoro to nowe mieszkanie to mniemam że masz wszystko do zrobienia wink

5

Idź do kiosku i kup jakiegoś dekoratora tongue Moja żona od kiedy budujemy dom cały czas ogląda takie gazety i wymyśla nowe rzeczy tongue

6

Na sypialnię mam już pomysł bo trochę czytałam o kolorach i jakości snu ale na pewno przyda mi się jakiś pomysł na salon i pokój dla dziecka smile Tutaj niestety głowa pusta.

7

Z pokojem dziecięcym to akurat najmniejszy problem wink Ja pozwoliłam synowi wszystko zaplanować samemu big_smile No chyba że mówisz tutaj o przedziale wiekowym do 5 lat to może być problem wink

8

Podsyłam Ci jedno zdjęcie:

https://tapetuj.pl/blog/wp-content/uploads/2017/11/a4.jpg

Moja żona jest dekoratorką wnętrz i wybiera w sklepie wspomnianym przez koleżankę praktycznie wszystkie tapety do aranżacji, które robi dla klientów wink Jak by co to mogę podać numer telefonu tongue A tak poważnie to jest tam sporo rzeczy i wszystko zgodnie z panującymi trendami.