Temat: Co na masę mięśniową, białko Olimp, coś jeszcze?

Witam. Jakiś czas temu postanowiłem poprawić swoją sylwetkę i zacząłem ćwiczyć na siłce. Marzą mi się fajnie wyrzeźbione mięśnie. Na razie dopiero zaczynam ale pomyślałem, że za jakiś czas jak już będę miał lepszą kondycję przydałoby mi się jakieś wspomaganie na budowanie masy. Próbowałem coś czytać na ten temat ale zwykle są to rzeczy dla sportowców albo kulturystów a ja nie jestem ani jednym ani drugim i słabo się w tym łapę

2

Odp: Co na masę mięśniową, białko Olimp, coś jeszcze?

Ja bym się trzymała od takich rzeczy z daleka. To wszystko daje fatalne skutki uboczne i na przykład ma się mięśnie (które zresztą jak dla mnie wyglądają sztucznie, jak napompowane) a ma się problemy z innymi rzeczami. Na przykład z libido smile

3

To mówisz o anabolikach a takich rzeczy na pewno nie warto stosować, zwłaszcza gdy autor chce tylko po amatorsku zadbac o ciało i pewnie nie zależy mu na jakichś oszałamiających efektach w krótkim czasie. Jest wiele substancji które są bezpieczne a dają dobre efekty

4

Na przykład? Jak pisałem, nie znam się na tym więc będę wdzięczny za radę

5

Możesz brać odżywki dla sportowców, nie wszystkie są dedykowane dla zawodowców, niektóre mają lżejsze działanie i są dobre po prostu dla osób uprawiających sport. Tutaj możesz przeczytać https://www.aptekamini.pl/olimp-whey-protein-complex-100-proszek-o-smaku-waniliowym-700g.html że białko Olimp o które pytasz jest zdecydowanie dobrym wyborem

6

Rocky pił surowe jajka haha

7

Teraz na szczęście nie trzeba się tak umartwiać, to białko ma dobry waniliowy smak. Zresztą sądzę że na aptekamini.pl jest dużo takich propozycji a kupowanie ich w aptece daje pewność że są bezpieczne i nie dają żadnych negatywnych skutków ubocznych. Na pewno za to nie warto wybierać zadnych podejrzanych substancji z jakichś aukcji internetowych czy portali bo zwłaszcza jeśli obiecują mocne efekty to nie są bezpieczne więc nie warto ryzykować

8

Tyle to nawet ja wiem żeby wątpliwych rzeczy nie kupować. Dzięki, poszukam w aptece i chyba spróbuję z tym białkiem, to dobra firma znana mi z suplementów dlatego od razu się tym zainteresowałem. Dzięki za rady . pozdrawiam

9

Nie ma sprawy, powodzenia