1

Temat: Sprawdzony i w miarę tani dentysta prywatnie w Bydgoszczy, który gabinet polecacie?

Pora zadbać o zęby – niestety widać po nich że tego potrzebują. Ostatnio pojawiła się nadwrażliwość na zimne i gorące pokarmy, mam odsłonięte szyjki i zapewne także ubytki. Pytanie tylko gdzie szukać w tym temacie pomocy albowiem praktyk dentystycznych jest masa. Dlatego pytam się co byłoby najlepszą opcją?

2

Odp: Sprawdzony i w miarę tani dentysta prywatnie w Bydgoszczy, który gabinet polecacie?

Na pewno lepiej jest iść do stomatologa z doświadczeniem i jakimś dorobkiem niż do świeżaka krótko po studiach. Wiem co mówię bo miałem problem z zębami duży i młode pokolenie guzik zdziałało. Dopiero jeden stary wyga ogarnął.

3

Odp: Sprawdzony i w miarę tani dentysta prywatnie w Bydgoszczy, który gabinet polecacie?

Mi też się wydaje że powinien to być specjalista z bogatszą praktyką. Trzeba się za kimś takim rozejrzeć i tyle, w końcu chodzi o zęby a od problemów z nimi może się zaczynać wiele chorób...

4

Polska ma to szczęście tak ogólnie że mamy kapitalnych dentystów i jedne z najlepszych wydziałów stomatologicznych w Europie. Przecież pacjenci z zagranicy też bardzo licznie do nas przyjeżdżają z jakichś powodów.

5

Ja i mój małżonek mamy pozytywne doświadczenie z tym panem doktorem: http://www.implanty-bydgoszcz.eu/. Szalenie sympatyczny człowiek to jedno a po drugie radzi sobie dobrze z wszelkimi trudnymi przypadkami. Jest także specem od chirurgii stomatologicznej więc zna się na rzeczy. Gdyby dziś był mi potrzebny „na już” dentysta prywatnie Bydgoszcz nie ma dla mnie lepszej propozycji niż Pan Piotr.

6

Mama chodziła do niego w kwestii protezy której nikt nie potrafił dobrać. I temu specjaliście się to udało, mama zadowolona a ja spokojna. Jak widzę nie tylko mi jest znana jego fachowość.

7

Skoro już mamy te zębiska leczyć to jasne że trzeba to robić u kogoś z sensownym dorobkiem i wiedzą. Mojego zaufania jakoś nie budzą ci nowi w zawodzie dentyście. Jednak wiedza i praktyka z samego studiowania się nie biorą.

8

Przy tej konkurencji co jest o cennik bym się akurat najmniej obawiał. Najważniejsze jest w tym wszystkim, żeby specjalista był kompetentny.