1

Temat: Czy w aptece online będzie taniej niż stacjonarnie?

Witam. Czasami kupuję w sieci różne rzeczy ale nie za często, głównie wtedy jak nie mogę czegoś dostać stacjonarnie, na ceny nie bardzo wtedy zwracam uwagę. Ostatnio jednak sporo wydałam w aptece, w sumie na rzeczy inne niż leki dlatego zastanawiam się czy można byłoby te wydatki zminimalizować kupując przez Internet

2

Odp: Czy w aptece online będzie taniej niż stacjonarnie?

Zakupy w sieci zwykle są kojarzone z oszczędnościami i wydaje mi się że faktycznie musi być taniej bo przecież taka właśnie jest idea, że sprzedawcy Internetowi ponoszą mniejsze koszty prowadzenia swojej działalności więc ceny także dla klientów są niższe

3

Wiem, ale to teoria, a jak to wygląda w praktyce? Na ciuchach może można sporo zejść z ceny czy innych rzeczach, ale na dobrych jakościowo produktach aptecznych?

4

Chyba też. A raczej sądzę że na pewno. Poszukaj taniej apteki i tyle, wujek google na pewno podpowie

5

Sądzę że na pewno możesz liczyć na mniejsze koszty. Jeszcze w sumie zależy co kupujesz, ale ja na przykład kosmetyki i jestem zadowolona. Porównaj sobie na przykład cenę tego produktu https://www.aptekagemini.pl/manufacturer/etiaxil w aptece online i w stacjonarnej

6

Zgadzam się z koleżanką, sama też często kupuję online i jestem bardzo zadowolona z oszczędności jakie zwykle udaje mi się zrobić. A dodam że głównie kupuję dla dziecka, a wiadomo, że nie są to zwykle tanie produkty zwłaszcza jeśli mają być wyższej jakości, obawiałam się na przykład o cenę tego produktu https://www.aptekagemini.pl/lovi-dynami … ztuki.html ale okazało się że niesłusznie

7

Dzięki za odpowiedzi, a powiedzcie mi jeszcze czy to jest na pewno bezpieczne? Trochę się obawiam…

8

W dobie kupowania przez net wszystkiego nie masz się o co martwić, bez względu na to, co kupujesz smile więc bez obaw smile

9

Dzięki, więc chyba wygląda na to że muszę się zdecydować smile