1

Temat: Gdzie kupię defibrylator Samaritan PAD 360P?

Hej. Zdecydowałem się zakupić do swojego biura defibrylator Samaritan Pad 360P. Słyszałem, że defibrylator ten cieszy się dobrymi opiniami ze względu na niezawodność oraz łatwość obsługi. Czy orientujecie się, gdzie warto zamówić ten model defibrylatora?

2

Odp: Gdzie kupię defibrylator Samaritan PAD 360P?

Ja znalazłem defibrylator ratowniczy Samaritan PAD 360P w asortymencie sprawdzonego sklepu internetowego, który szczegóły dotyczące tego modelu prezentuje pod linkiem https://www.hsmedical.pl/produkty/defibrylatory-aed/samaritan-pad-360-p. Zgadzam się, iż jest to dobry sprzęt, gdyż na podstawie analizy rytmu serca sam decyduje czy defibrylacja jest potrzebna czy tez nie. Jest to bardzo istotne w sytuacji, gdy na podjęcie akcji ratowniczej decyduje się osoba bez specjalistycznego przygotowania.

3

Aha, to dobrze. Sam nie mam medycznego przygotowania i znam tylko podstawowe informacje na temat udzielania pierwszej pomocy. Myslę, że będę w stanie poradzić sobie z obsługą tego defibrylatora w jakiejś nagłej sytuacji.

4

Na spokojnie. W przypadku konieczności zastosowania defibrylacji Samaritan PAD 360P generuje komunikat wzywający do odsunięcia się od osoby poszkodowanej. Rola podejmującego akcję ratowniczą polega głównie na włączeniu defibrylatora i przyklejeniu elektrod do klatki piersiowej chorego.

5

Myślę, że dam radę, gdyby była taka potrzeba. Choć i tak licze, że u mnie w biurze nie zajdzie konieczność użycia tego urządzenia.