Temat: Spray Orgasm Control – i o rozmowach o seksie…

Czy rozmawiacie ze swoimi partnerami/partnerkami swobodnie o seksie? Jesteście otwarci? Co myślicie o wspieraniu swojego życia seksualnego za pomocą różnych środków? najwięcej słyszy się chyba o tabletkach, ale wiem, że są też inne produkty, na przykład spray od orgazm control… będę wdzięczna, jeśli podzielicie się swoimi opiniami na temat tego specyfiku…

2

Odp: Spray Orgasm Control – i o rozmowach o seksie…

Rozmawiamy swobodnie, nigdy nie mieliśmy z tym problemu.;) Myślę, że tylko wtedy, kiedy jest się ze sobą szczerym seks może być udany. Jeśli orgazmy są nie takie jak trzeba warto poszukać na to jakiegoś rozwiązania i się nie poddawać. Nie bez powodu farmacja i medycyna poszły do przodu. Warto z tego korzystać!:)

3

Kupiliśmy ostatnio z partnerką ten spray i możemy go polecić. Chłodzi i znieczula członka, więc seks może potrwać dłużej. Zresztą wszystko mają opisane na stronie internetowej pod adresem www.orgasmcontrol.com.pl. Możesz tam też zamówić spray Orgasm Control, wysyłają w dyskretnych paczuszkach.;) Co do rozmów o seksie to my się tak naprawdę dopiero uczymy.

4

wydaje mi się, że wiele par ma jakieś tabu. Boją się przyznać, że coś w łóżku nie gra, bo nie chcą zranić swojego partnera. Ale przecież bez udanego seksu trudno o udany związek. Nie można przemilczać takich spraw…

5

a jeśli jedna strona chce rozmawiać, a druga unika tematu??

6

to warto zastanowić się dlaczego go unika. Nie naciskać, ale też nie odpuszczać.;) niektórzy ludzie są skryci, bo myślą, że nie wypada za dużo mówić o seksie, wstydzą się, ale kto inny ma ich ośmielić, jeżeli nie własny partner?