Temat: Gdzie kupię migomat?

Jak w temacie zaznaczyłem, poszukuję spawarki inwerterowej (migomat), którą będę mógł używać w swoim przydomowym warsztacie. Będzie ona służyła do niewielkich napraw oraz ewentualnie do spawania małych stalowych konstrukcji - mam małe hobby:)

2

Odp: Gdzie kupię migomat?

Trudno znaleźć odpowiednią spawarkę, ale ostatnio kolega polecał mi świetny sklep z tego typu urządzeniami, pech jednak chciał, że zapomniałem nazwy. Wiem, że mają świetne migotamy w dobrych cenach:)

3

Polecam sklep internetowy Metalzbyt, w którym sprzedają wyłącznie doskonałej jakości urządzenia. Kupisz u nich na pewno dobrego migomata - ja korzystam z ich oferty bardzo często i kupuję druty spawalnicze, maski, elektrody oraz inne produkty potrzebne w spawalnictwie. Dodam również, że mam firmę, w której bardzo często używamy takich sprzętów, a jeszcze ani razu nie oddawaliśmy spawarki do serwisu, dlatego w domowych warunkach powinna ona służyć latami:)

4

Właśnie o nich mi chodziło! Akurat zapytałem się kolegi i przypomniał mi nazwę. Mówił, że kupił u nich spawarkę do domu i ma ją już kilka lat, więc chyba potwierdzam opinię kolegi.

5

Jeżeli potrzebny Ci migomat to faktycznie nie znajdziesz lepszego sklepu internetowego ani stacjonarnego. Pod linkiem http://sklep.metalzbyt.com.pl/390-spawarki znajdziesz kilka ciekawych modeli - sprzedają oni spawarki od świetnych producentów takich jak Magnum, Kemppi oraz Esab. Co ważne posiadają oni w ofercie też spawarki dla amatorów i na pewno będą one w niższej cenie niż takie dla profesjonalistów, a chyba w domowych warunkach nie potrzebujesz zaawansowanego sprzętu. Przejrzyj sobie stronę internetową, a na pewno coś Ci się spodoba, mają naprawdę duży wybór.

6

Przeglądam, czytam i analizuje i muszę powiedzieć, że faktycznie mają ogromny wybór. Na początek chyba tak jak mówisz postawię na coś tańszego dla amatora, żeby nauczyć się spawania, a kiedyś mogę przecież dokupić coś lepszego. Dzięki za pomoc!