Temat: Szukam jak najwięcej informacji o podnośniku Meva Mini – opinie też mile widziane.

Dzien dobry moja corka ma MPD i coraz trudniej mi ją wkładac do wanny bo jest coraz cięższa, dlatego szukam podnośnika transportowo-kąpielowego, mam male mieszkanie ale słyszałam ze podnośnik Meva Mini jest stosunkowo nieduzych gabarytów, co o nim sądzicie?

2

Odp: Szukam jak najwięcej informacji o podnośniku Meva Mini – opinie też mile widziane.

Troche sie interesuję takim sprzętem bo pracuję w domu opieki, podnosnik Meva Mini został zaprojektowany z mysla o małych i wąskich pomieszczeniach, a jednoczesnie tak aby zapewnic jak największy udzwig i komfort uzytkowania. Jeśli masz jakes pytania odnosnie tego podnosnika dla niepełnosprawnych zgłos się do producenta Mazamed, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

3

Odp: Szukam jak najwięcej informacji o podnośniku Meva Mini – opinie też mile widziane.

Kolega już tu dużo powiedzial ale na pewno przyda Ci się link http://www.meva-odnosniki.pl/index.php/ … -meva-mini, gdzie zobaczysz jak wygląda podnosnik Meva Mini, to najmniejszy z dostępnych na rynku podnośników dla niepełnosprawnych ale ma udźwig 130 lub wzmocniony do 150 kg.

4

Jestem osobą niepełnosprawną i na codzien uzywam podnosnika Meva Mini bez niego nie mogłabym się normalnie wykąpac w wannie czy przejsc z łóżka na wózek, to duze ułatwienie dla moich bliskich.