1

Temat: Iluzjonista w Łodzi – znacie jakiegoś?

Witam, chce zorganizować większą imprezę dla mojego faceta, który za kilka tygodni będzie świętował 40stke. Taką niespodziankową. Myslę nad atrakcjami. Kiedyś bylam na jakims balu i w pewnym momencie w ramach jednej z niespodzianek pojawił się iluzjonista. Taki David Coperfield wink) w polskim wydaniu smile))) wcześniej bylam bardzo sceptycznie nastawiona do takich atrakcji, ale przyznam szczerze, że sztuczki jakie pokazał, jak fajnie wciągnął ludzi do swojej zabawy mnie bardzo urzekły. Mojemu facetowi tez się to spodobalo. Wiec pomyslalam, ze byłoby fajnie sciagnąc takiego gościa na 40 urodziny. Problem w tym, ze nie mam takich „znajomosci’ wink a wy – znacie może jakiegoś iluzjonistę w Łodzi? Albo macie jakiś namiar na niego?

2

Odp: Iluzjonista w Łodzi – znacie jakiegoś?

swietny pomysł z tym iluzjonista - w Łodzi niestety żadnego nie znam. Tez kiedyś widziałam kogos podobnego w akcji i nie ukrywam, ze sama chętnie bym widziala taka atrakcje na mojej 30-stce, która tez już tuż tuż ;PPPP

3

Jak będziesz grzeczna, to ci zamówimy ;PPP

4

Chyba wiem jak ci pomoc z tym iluzjonistą z Łodzi. Na jednej z moich imprez firmowych występował Mariusz Czajka. Facet nas „zaczarował” – miał ponad godzinny pokaz od takiej iluzji z kartami az po różne pokazy sceniczne, w które angażował już nasza ekipe. Zabawa była przednia. Nawet najbardziej uprzedzone do takich sztuczek osoby stwierdzily, że była to jedna z lepszych imprez integracyjnych wlasnie przez ten pokaz. A i jeszcze mam da ciebie jego stronę: http://mariuszczajka.pl/. Nie wiem niestety ile bierze za taki występ, ale może na stronie znajdziesz jakieś info.

5

Wiem o kim mówisz. Super kolo – u nas tez wsytępował.

6

Może ja go wezmę na wesele…? Szukam inspiracji…

7

To nie będzie głupi pomysł.

8

Dzięki bardzo za ten namiar. Zdązylam sobie już zerknąć o kim mowa. To co prawda nie ten, iluzjonista z Łodzi, którego ja widziałam, ale chętnie przekonam się co ten potrafi. Działam! Hejka!