Temat: Jaki sklep online z meblami możecie mi polecić?

Muszę umeblować praktycznie całe mieszkanie pod wynajem. szykują się mi całkiem spore zakupy: łózka, szafki, stół, krzesła, może sofa. Jeszcze dokładnie nie zdecydowałem co kupię, ale chciałbym kupić wszystko w jednym sklepie w miarę możliwości.

2

Odp: Jaki sklep online z meblami możecie mi polecić?

Jasne, tak jest najwygodniej, ja tez zawsze robię zakupy w  jednym miejscu. Z tego są same plusy. Polecam ci te stronę http://meblex-rawicz.pl/. Przy większych zakupach będziesz mieć dostawę całkowicie darmową, to jest bardzo duży plus jak dla mnie. ten internetowy sklep meblowy jest na bardzo wysokim poziomie. Meble, które u nich zamawiałem są starannie wykończone w detalach. zawsze to sprawdzam zaraz po przyjeździe. Blaty są solidne, odpowiedniej grubości.

3

Potwierdzam. Kupowałam w Meblex-Rawicz narożnik z ławą. W sumie to cały salon dzięki nim umeblowałam. Mają świetne materiały. Woda nie wsiąka w kanapę, wszystko wystarczy przetrzeć ściereczką. Bardzo duży plus dla niech za rzeczowe informacje na stronie oraz to, że każdy produkt jest dobrze opisany i jego wymiary i materiały. nawet kolor jest podany numerycznie. Dzięki temu mogłam zaaranżować całe pmieszczenmie praktycznie nie wychodząc z domu.

4

Mi się podoba u nich to, ze mają sprawną wysyłkę. Praktycznie tego samego dnia wszystko było spakowane i w drodze do mojego domu. Ten internetowy sklep meblowy jest na bardzo wysokim poziomie. Ich asortyment jest naprawdę szeroki. Wystarczy spojrzeć na wypoczynki. Mają i narożniki modułowe, które można dowolnie aranżować, tradycyjne L i U. zawsze mają najmodniejsze zestawy. często wchodzę na ich stronę by zobaczyć jakie są najnowsze trendy.

5

Przy zakupach przez Internet dla mnie kluczową sprawą jest opis produktu. Na zdjęciu  zawsze wszystko wygląda pięknie. Muszą być podane wymiary oraz materiał z jakiego dany mebel jest zbudowany.

6

Zawsze można oddać jeśli nie przypadnie do gustu.

7

Jasne, ale dużo przyjemniej jest dostać od razu wymarzony mebel tongue