Temat: Kto wykonuje wiaty magazynowe?

Witam. Od dawna prowadzę swoja firmę, a ponadto jestem właścicielem kilku magazynów. Chciałbym dalej inwestować i się rozwijać. Myślałem, żeby postawić kolejne konstrukcje. Kon-kretnie szukam teraz firmy, która wykona dla mnie zadaszenia na moim terenie z magazynami. Ostatnio firma, która mi to wykonywała nie sprawdziła się. Może ktoś z Was mi coś polecić

2

Odp: Kto wykonuje wiaty magazynowe?

Kiedyś  szwagier w stawianiu wiat magazynowych korzystał z usług tej firmy: http://solidhale.pl/oferta/indywidualne-rozwiazania/wiaty-zadaszenia/ i był bardzo zado-wolony. Ja się na tym nie znam, ale on mi powiedział, że ich konstrukcje ze stali są naprawdę trwałe, a dodatkowo nie ulegały też zniszczeniom. Pomimo wysokich temperatur i opadów nic się nie stało z konstrukcją, więc śmiało możesz się z nimi skontaktować. Może zaoferują ci to, czego potrzebujesz.

3

Czym w ogóle jest taka wiata magazynowa? Do czego się je wykorzystuje? Bo pierwszy raz spo-tykam się z takim określeniem.

4

To są stalowe konstrukcje, które wykorzystuje się chociażby w logistyce, rolnictwie czy przemy-śle. Mogą mieć różne formy, w zależności od przeznaczenia. Ja na przykład potrzebuję ich, żeby postawić pod nimi sprzęt, który porusza się po placu. Zależy mi na tym, żeby wiata magazynowa chroniła go przede wszystkim przed deszczem.

5

W taki razie dzięki za odpowiedź. Co prawda ja akurat pracuję na magazynie, jednak wiem, że ostatnio nasz szef także chciał poszukać firmy, która postawi mu właśnie takie konstrukcje stalo-we. O Solid Hale już słyszałem, więc dobrze, że polecacie.

6

Namiar napisałem Ci już. To jest sprawdzona firma, bo mój szwagier korzystał z ich usług i na-prawdę sobie chwalił. Także możesz wysłać szefowi, jeśli rzeczywiście ma w planach stawiać taką konstrukcję. Pamiętaj, że musi być ona przede wszystkim bezpieczna, żeby nie doszło do żadnego wypadku.

7

Dla mnie trwałość i bezpieczeństwo konstrukcji są najważniejsze. Dlatego wolałem spytać o zau-faną firmę.