Temat: Jak korzystnie sprzedać mieszkanie?

Mam do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Grunwald w Poznaniu, ale nie ma mnie teraz w kraju i zastanawiam się jak to zorganizowac. Prawdopodobnie wynajme jakieś biuro nieruchomości, tylko może ktos podpowie, które jest najlepsze i które warto wynajać.

2

Odp: Jak korzystnie sprzedać mieszkanie?

Wiesz, mieszkania z rynku wtórnego nie tak łatwo sprzedać. Ludzie chętniej wybierają nowe mieszkania od dewelopera Poznań nie jest tu żadnym wyjątkiem i jak nie zaproponujesz atrakcyjnej ceny, to takie używane mieszkanie możesz sprzedawać miesiącami. Nawet jak znajdziesz dobre biuro handlu nieruchomościami to oni nie są cudotwórcami i przy zaporowej cenie nie znajdą kupca na nieruchomość.

3

Wiem o tym. Nie mam zamiaru narzucac jakieś zaporowej ceny. To będzie cena nieco niższa niż srednia, bo mieszkanie chcę sprzedac jak najszybciej, żeby nie mieć już z nim problemu. Zresztą mam nadzieje, że co nieco doradzi mi właśnie spec od nieruchomosci.

4

A może zamiast sprzedazy przeznacz to mieszkanie jako lokal pod wynajem Poznań to miejsce migracji dla wielu Ukraińców i teraz na rynku brakuje mieszkań pod wynajem. Łatwo coś wynajać nawet jak nie jest w super stanie i w super lokalizacji.

5

Zastanawialem się nad tym, ale tak jak pisalem nie ma mnie w kraju i nie miałbym jak tego organizowac. Dlatego mieszkanie musze sprzedać.

6

Jeśli chodzi o Poznań sprzedaż mieszkań z rynku wtórnego najczęściej prowadzona jest przez wyspecjalizowane biura nieruchomości. Także dobry kierunek wybrałeś. Ja nie będę podpowiadała, które konkretnie biuro wybrać, ale jak poszukasz w necie, łatwo znajdziesz te, które cieszą się największym powodzeniem klientów.